جنگ در شمال (قسمت دوم)

با عینک های آفتابی پولاریزه این کار، به خصوص در قسمت های کم عمقِ آب آسان می شود، اما اگر به سوی قسمت های عمیق تر می روید از دستگاه ردیاب صوتی خود استفاده کنی.(البته این دستگاه در ایران خیلی کم یاب و نایاب است). وقی که در زیر آب به لبه یک بریدگی برخورد کردید(منظور جایی مانند پله است که از یک قسمت کم عمق ناگهان به قسمتی عمیق تر می رسد)، قایق خود را بر فراز آن ثابت نگاه دارید و شروع کنبد به پرتاب بادبزنی.

وقتی در این قسمت ها ماهیگیری می کنید از قاشقک های سنگین تر استفاده کنید.

(قاشقک هایی مثل قاشقک گاوی (William Bully)، یک چشمی های ساخت مپس (mepps syclops )، یا قاشقک معروف به روباه آبی بلوفاکس(Blue Fox Pixee) و به غیر از قاشقک از طعمه های شبیعه شکال هم می توانید استفاده کنید. برای پوشش دادن به لبه ها و بریدگی های آب های عمیق تر می توانبد از میان طعمه های میل لنگب انتخاب کنید مثل:

Rapala X-Rap Magnum یا  Deep Tail Dancer یا Down Deep Husky Jerk و یا Strom Thunder Crank .

پایان قسمت دوم

بقیه در پست های بعدی

 

ارادتمند شما میلاد فیشر

عینک

/ 3 نظر / 282 بازدید
مصطفی شیری زاده

سلام ...وبلاگ قشنگی داری.....آفرین..!!!! شما هم اگه تونستید به وبسایت ما یه سری بزنید. من اومدم . حالا منتظر اومدن شما هستم،نگید نگفتم. دعوتنامه هم فرستادم. با تشکر. www.postebazi.com

دارا

هر دو قسمتو خواندم به نکته های جالبی اشاره کردی همین که مطلب متفاوت بود برام خیلی لذت بخش شد نمیدونم چه قدر به روشهای پرتحرک مثل اسپینینگ و فلای علاقه داری من که از روشهای انتظاری بخصوص با طعمه طبیعی اصلا حال نمیکنم چون به نظر من لذتی که تو روشهای مصنوعی بخصوص فلای هست هم به ادم انرژی بیشتری میده هم مهارت بالایی را میطلبه .

رسول امیری

سلام عزیزم بابا ماهیگیری باید نخ دوره انگشتت باشه وقتی ماهی نک زد تا اون ته ته مغزت باخبر بشه انگار که برق سه فاز بهت زدن البته هرچه سایز ماهی بالاتر و نک بزرگتر ولتاژ منتقل شده به شما هم بیشتر... مبارکت باشه میلاد جان[نیشخند][ماچ]