بزرگ‌ترین بازار ماهی‌فروشان کشور افتتاح شد

حسن حبیب‌نژاد در حاشیه مراسم افتتاح بزرگ‌ترین بازار ماهی‌فروشی شمال کشور در ساری گفت با اعلام اینکه کلنگ احداث این پروژه از بهمن ماه سال 1387 به زمین زده شد، اظهار داشت: ساخت این پروژه با اعتباری حدود 54 میلیارد ریال به اتمام رسید.
وی با اعلام اینکه این پروژه با همکاری بخش خصوصی در ساری ساخته شد، یادآور شد: ماهی‌فروشان ساری مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان برای اجرای این طرح آورده نقدی داشتند.
مدیرکل شیلات مازندران خاطرنشان کرد: مابقی منابع مالی این طرح بزرگ از بانک سرمایه و با تسهیلات بازده 30 درصد دریافت شد و این پروژه در زمینه به مساحت 32 هزار متر مربع احداث شد.
وی با اعلام اینکه 140 غرفه به ابعاد 60 متر مربع برای ماهی‌فروشان اختصاص دارد، یادآور شد: در این مرکز بزرگ ماهی فروشی امکاناتی نظیر سردخانه 300 تنی، رستوران ویژه طبخ ماهی و کلاس آموزشی نیز تعبیه شد.
حبیب‌نژاد با بیان اینکه ایجاد سالن کنفرانس و همایش، وجود دکه مطبوعات و پست دامپزشکی نیز از دیگر مواردی است در اجرای این طرح پیش‌بینی شد، خاطرنشان کرد: برای دسترسی به بازار خارج از کشور پایانه صادرات ماهی نیز در این مرکز پیش بینی شد.
مدیرکل شیلات مازندران به وجود امکانات رفاهی نظیر پارک بازی، مسجد و فروشگاه صنایع دستی در بازار اشاره کرد و یادآور شد: در این مرکز ایجاد اشتغال برای 400 نفر نیز به طور مستقیم پیش‌بینی شد.

 

ارادتمند شما میلاد فیشر

عینک

/ 1 نظر / 195 بازدید
ابی فیشر

http://images.persianblog.ir/508668_6f0h04ik.jpg این عکس شرایط قرار گیری تو یه سایت ماهیگیری ورزشی رو نداره البته به عنوان معرفی اگه انتقاد بود یه چیزی