نجات بچه سونگ در کرخه

چندتا ماهی کپور  کوچیک و متوسط گرفتم که در تور نگهداری ماهی نگهداری می شد و بعد از اتمام ماهیگیری رها سازی شد. تو همین حین بود که یکی از ماهیگیرایی که اونجا بود با قلاب دستی یک بچه سونگ کوچیک به اندازه کف دست گرفت منم که این صحنه رو دیدم میدونستم سرنوشتی جز سرخ شدن نصیب این ماهی درحال انقراض نمیشه شاید بعضی ها باور نکن یا حتی مسخرم کنن ولی ماهی رو از ماهیگیره شوخی شوخی به مبلغ 3000 تومن خردیم.

ماهیگیره فکر میکرد دارم شوخی میکنم که میخوام ماهی رو بخرم واسه همین مبلغ 5000 تومنو پیشنهاد کرد منم با چونه ماهیرو 3000 تومن خریدم و بعد از چندتا عکس با ریکاوری ماهی رو رها سازی کردم.اگه یک گونه دیگه ماهی بود شاید برام مهم نبود ولی چون میدونستم ماهی سونگ به علت شکار بی رویه در حال انقراضه و تا مرز 200 کیلوگرم رشد میکنه واسه همین اونو خریدم و رها سازی کردم که شاید روزی یه ماهی 200 کیلوگرمی بشه.

 

رودخونه کرخه پشت سد تنظیمی

 

ارادتمند شما میلاد فیشر

{#emotions_dlg.e30}

/ 8 نظر / 271 بازدید
دارا

کارت حرف نداره خیلی زیبا بود این ماهی منو یاده بچه تمساح میندازه که روزی حتی تا 4 متر هم رشد میکنه. نخ فلای که داری دابل است یا ویت فوروارده؟

چاوشان

درود بر شما ادمهایی مثل شما کم پیدا میشن به این روحیه ورزشکاری تبریک می گم . پاینده باشید

ابی فیشر

دمت گرم حال کردم

رسول

بنازمت ایول سرافرازمون کردی ولی لاشی تنها تنها میری ماهیگیری صدات هم در نمیاد

امیرفیشر

سلام دمت گرم عالی ترین کار ممکن رو کردی

فریبرز جلالی09143152535

ba salam khedmate aga milade gol mikham be heton begam dastetono mibusam va bekhatere in karetoon be irani boodanam eftekhar mikonam f.j az tabriz 31sale

پدرام

واقعا ايول خيلي خوشم امد دمت گرم