میلاد فیشر - دنیای ماهیگیری


+ در دریاچه بوستان المهدی(عج) ماهیگیری کنید

در دریاچه بوستان المهدی(عج) ماهیگیری کنید

 

با رهاسازی بیش از یک هزار ماهی در اردیبهشت ماه سال جاری در دریاچه بوستان المهدی (عج) امکان ماهیگیری در این مکان تفریحی برای شهروندان فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9 ، حمید جوانی معاون امور شهری و فضای سبز منطقه گفت: به منظور تشویق شهروندان به انجام تفریحات سالم و ایجاد روحیه نشاط و شادابی، بیش از یک هزار ماهی در دریاچه بوستان المهدی رها شد.

وی با اشاره به اینکه این ماهی ها بیشتر از نوع کپور هستند افزود: بوستان المهدی سومین مکان بعد از دریاچه های ارم و رازی است که شهروندان می توانند در آن ماهیگیری کنند.

جوانی مکان ماهیگیری برای شهروندان را اسکله فعلی این دریاچه دانست و اظهارداشت: در آینده نزدیک تعداد ماهی های رها شده در این مکان به 5 هزار ماهی افزایش می یابد و حتی پیش بینی شده مکانی برای پخت نیز فراهم شود.

معاون امور شهری و فضای سبز منطقه 9 خاطر نشان کرد: برای ایجاد شادابی و حضور بیشتر خانواده ها در بوستان المهدی قلاب های ماهیگیری در اختیار ماهیگیران قرار می گیرد.

وی در پایان یادآور شد: دریاچه بوستان المهدی(عج) 13100 مترمربع است وابتدای امسال به 18 قایق پدالی به شکل قو، کایاک و پارویی برای قایق رانی تجهیز شد.

این دریاچه در ضلع جنوب شرقی بوستان المهدی(عج) واقع در میدان آزادی است.  

 

ارادتمند شما میلاد فیشر

عینک

نویسنده : میلاد فیشر ; ساعت ۳:٠۳ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٦ آذر ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک